O klubie

Zapraszamy do NTS - Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Jesteśmy po to by wprowadzać w świat strzelectwa, współzawodnictwa sportowego, nauczyć Cię bezpiecznie posługiwać się bronią i pomóc Ci w uzyskaniu pozwolenia na broń. To jedno z najbardziej przystepnych stowarzyszeń kolekcjonerskich i klubów strzeleckich zarazem.

NTS jest ogólnopolskim stowarzyszeniem kolekcjonerskim broni palnej i klubem sportowym zrzeszonym w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego (licencja nr LK-1159/2017). Jesteśmy ogólnopolską organizacją której zadaniem jest popularyzacja strzelectwa, budowa kultury i ruchu strzeleckiego w Polsce, wprowadzanie europejskich standardów w zakresie posiadania broni palnej. Działamy w oparciu o lokalne oddziały w głównych miastach i regionach w Polsce.  Pracujemy u podstaw: pokazujemy ludziom jak rozpocząć przygodę ze strzelectwem, szkolimy z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią. Popularyzujemy standardy bezpieczeństwa, edukujemy w zakresie prawa do posiadania broni palnej. 

Towarzystwo Strzeleckie powstało dla kolekcjonerów, sportowców, strzelców, myśliwych – wszystkich którzy chcą rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę ze strzelectwem. Wiemy, że czasami ciężko znaleźć faktycznie działającą organizacje gdzie proces przystąpienia i rejestracji nie trwa rok,  a koszt członkostwa nie jest zaporowy. I dlatego właśnie powstało Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie.

 

Nie ograniczamy wstępu do NTS wymogami osób wprowadzających, długimi stażami członkowskimi, nie wymagamy wykupywania płatnych strzelań za ciężkie pieniądze. Zasady są proste. Wypełniasz deklaracje, wpłacasz jednorazowo wpisowe 100 zł, i składkę roczną 100 zł. Pamiętaj że angażując się i świadcząc pracę dla Stowarzyszenia możesz zostać Członkiem Wspierającym i nie płacić żadnych składek. Jesteśmy po to by działać dla strzelectwa i obronności Polski a nie żeby zbijać kabzę opłatami po kilkaset złotych.

Dlatego dołącz do nas! --> www.towarzystwostrzeleckie.org/zapisz-sie/

 

Główne zadania NTS:

Dlaczego Towarzystwo Strzeleckie? bo brakuje skutecznie działającego stowarzyszenia które będzie walczyć o prawa strzelców - obywateli, bo udział w stowarzyszeniu jest istotna przesłanką do posiadania broni do celów kolekcjonerskich i do celów sportowych. Wreszcie dlatego, że mamy coś ważnego do zrobienia: przygotować odpowiednie strzelnice, zwiększyć poziom wyszkolenia strzeleckiego obywateli a pośrednio zwiększyć potencjał obronny Polski.

 

Kontakt

NTS - Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie
Ul. Żelazna 59 Lok. 203
00-848 Warszawa

Tomasz Marzec +48 606-688-708 T
(Wtorek 12:00 -17:00 - Czwartek 12:00 - 17:00)

kontakt@nts.edu.pl

kontakt@nts.edu.pl

www.nts.edu.pl

Aktualności klubu