O klubie

Związkowy Klub Strzelecki swoją działalność rozpoczął w 1957 roku i w początkowym okresie miał siedzibę na terenie obecnego klubu sportowego Spójnia przy Wybrzeżu Gdyńskim. W 1967 roku otrzymał nową lokalizację przy ul. Marymonckiej gdzie ma swoją siedzibę do dziś. Obiekt został zaprojektowany na wzór strzelnicy olimpijskiej w Monachium. Strzelnica dysponuje ponad 80 stanowiskami strzeleckimi na dystansie od 10 do 50 m, osią dynamiczną oraz czarnoprochową. Dodatkowo na terenie znajduje się sala konferencyjna do przeprowadzania szkoleń oraz imprez dla ponad 100 osób.

 

Związkowy Klub Strzelecki zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty szkoleń strzeleckich grupowych oraz indywidualnych treningów z wykorzystaniem broni palnej krótkiej oraz długiej.  Organizujemy imprezy strzeleckie dla firm oraz szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

Posiadamy szeroki arsenał (ponad 100 jednostek) broni palnej krótkiej oraz długiej w wielu kalibrach. Na strzelnicy ZKS można trenować codziennie od godziny 9.00 do 19.00. Po zmroku włączamy oświetlenie tarcz. Ceny pakietów zaczynają się już od 1zł za strzał, a w cenie pakietów amunicyjnych wliczona jest opłata za opiekę instruktorską oraz tarcze. Zmotoryzowani mają do dyspozycji obszerny, bezpłatny parking.

 

Klub prowadzi wyczynowe sekcje młodzieżowe (od 12 r.ż.), której zawodnicy zdobywają najwyższe miejsca na podium w rywalizacji ogólnopolskiej. Wielu z nich jest rekordzistami Polski w konkurencjach kulowych oraz pneumatycznych. Prowadzimy również sekcje dynamiczna oraz czarnoprochową dla osób posiadających własną broń, chcących zdobywać nowe umiejętności strzeleckie. Dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z sportem strzeleckim pomagamy w uzyskaniu pozwolenia na broń palną do celów sportowych oraz kolekcjonerskich.

Kontakt

Związkowy Klub Strzelecki Warszawa
01-977 Warszawa
ul. Marymoncka 42

22 834 41 08

biuro@zks.waw.pl

www.zks.waw.pl

Aktualności klubu